Warunki korzystania

Akceptacja warunków korzystania

Korzystając z Toongo, oświadczasz, że znasz, rozumiesz i akceptujesz poniższe warunki korzystania. W przeciwnym razie prosimy o zaprzestanie korzystania z naszej strony.

Techniczne warunki korzystania

Toongo to strona internetowa dostępna pod adresem toongo.pl. Aby z niej korzystać, potrzebujesz:

  • Komputera, smartfona lub tabletu.
  • Dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej, takiej jak Chrome, Edge, Opera, Firefox lub Safari (dla użytkowników Mac OS) z włączonym JavaScript i obsługą podstawowych plików Cookies.
  • Dostępu do Internetu.

Aktywności użytkowników

Nie umożliwiamy użytkownikom tworzenia kont, więc cała Twoja aktywność na Toongo jest przypisana do Twojego urządzenia i przeglądarki internetowej. Oznacza to, że dane takie jak ulubione gry, historia uruchamianych gier i postępy w grach są dostępne tylko na Twoim obecnym urządzeniu i przeglądarce.

Zmiany wprowadzane na stronie

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania dowolnych zmian w wyglądzie i sposobie działania Toongo w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadamiania o tym. W związku z wprowadzanymi zmianami, Toongo może być chwilowo niedostępne, a użytkownik może utracić niektóre dane dotyczące jego aktywności na naszej stronie.

Zmiany wprowadzane w grach

Czasami deweloperzy gier mogą je aktualizować lub przenosić na inne serwery. Te działania mogą skutkować utratą przez użytkownika postępów i koniecznością rozpoczęcia danej gry od nowa. Nie mamy możliwości, aby przywrócić graczom utracone postępy w grach.

Linki do stron zewnętrznych

Możemy publikować linki do innych stron internetowych, nad którymi nie sprawujemy kontroli. Linki te mogą być umieszczone w treści naszej strony, opublikowanych grach lub reklamach. Na stronach zewnętrznych mają zastosowanie ich własne warunki korzystania oraz polityka prywatności, z którymi zalecamy się zapoznać przed skorzystaniem z ich zasobów. Użytkownicy odwiedzają te strony na własne ryzyko.

Prawa autorskie

Wszystkie treści na naszej stronie, w tym między innymi grafika, obrazy, tekst i kod, są chronione prawami autorskimi, znakami towarowymi i innymi przepisami prawa własności intelektualnej. Nie zezwalamy na wykorzystywanie żadnych treści z naszej strony na innych stronach internetowych/aplikacjach bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Wszystkie gry publikowane na Toongo są objęte prawami autorskimi i należą do ich twórców i/lub wydawców. Publikujemy gry wyłącznie w celach promocyjnych. Jeśli jesteś twórcą gry opublikowanej na naszej stronie i nie zgadzasz się na jej dalszą publikację, poinformuj nas o tym wysyłając e-mail na adres [email protected].

Wszystkie znaki towarowe, logotypy, postacie i inne treści pozostają własnością ich właścicieli.

Wykluczenie gwarancji i ograniczenie odpowiedzialności

Treści publikowane na Toongo są dostarczane "takie, jakie są" i bez zapewnień odnośnie dostarczania i obsługi. Nie gwarantujemy, że funkcje Toongo oraz publikowanych przez nas gier będą nieprzerwane i wolne od błędów, że wady zostaną usunięte oraz że Toongo lub serwer, na którym się znajduje są wolne od wirusów i innych szkodliwych elementów.

Jurysdykcja

Toongo powstało i jest rozwijane w Polsce. Nie gwarantujemy, że treści publikowane na Toongo są stosowne lub możliwe do użytku w innych lokalizacjach. Użytkownicy korzystający z Toongo z innych lokalizacji robią to wyłącznie z własnej inicjatywy i odpowiadają za zgodność z prawem miejscowym. Niniejsze warunki korzystania podlegają polskiemu prawu i zgodnie z nim będą interpretowane i egzekwowane.

Informacje dodatkowe

Warunki korzystania z Toongo mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, dlatego sugerujemy sprawdzanie ich regularnie. Zmiany wprowadzone w naszych warunkach korzystania wchodzą w życie w dniu ich opublikowania, a dalsze korzystanie z Toongo oznacza akceptację tych zmian. Zobowiązujemy się do podania daty ostatniej aktualizacji na dole tej strony. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas na adres [email protected].

Ostatnia aktualizacja: 2023-06-01