Gry Barbie

Jake i piraciDorotkaSunny PogodnaZwariowane melodieMush-Mush i GrzybaszkiRafcio ŚrubkaGarfieldTrollePora do przedszkolaShimmer i ShineFungisy

Gry Barbie

Nie ma drugiej tak wyjątkowej lalki, jak Barbie. Powstała w 1958 roku i od tamtej pory towarzyszy kolejnym pokoleniom dziewczynek i chłopców, w tworzeniu niezwykłego dzieciństwa. To nie tylko lalka, to także bohaterka filmów i seriali, komiksów i magazynów. Powstała nawet książkowa powieść o jej przygodach! Gry z Barbie pozwolą Ci wejść do niesamowitego i kolorowego świata mody. Możesz zostać kreatorką trendów jak influencerka z Tik-Toka. Jeśli szukasz innego rodzaju przygód, to z Barbie możesz wybrać się na tropikalną wyspę jako fotografka, albo założyć zespół rockowy oraz wiele więcej. Ta dziewczyna ma wiele zainteresowań i podejmuje kolejne wyzwania. Z Tobą na pewno poczuje się pewniej i będzie jej raźniej.

Razem z Barbie możesz stworzyć swoją własną serię komiksów o jej przygodach albo pokierować perypetiami jej oraz jej przyjaciół w szalonym domu w Malibu. Pamiętaj, że rządzi tam nowoczesna szafa, która doskonale zna się na modzie. Spotkasz tam jej najlepszą przyjaciółkę, Teresę i jej chłopaka, Kena. Poza tym możesz natknąć się na Niki, Summer, oraz oczywiście Raquelle, która od dawna rywalizuje z Barbie. Na pewno nie będzie nudno!